Jak działamy

DLACZEGO JESTEŚMY TAK DOBRZY W SPRZEDAŻY?

Jesteśmy skuteczni, ponieważ zawsze mamy dobry plan i potrafimy go realizować.

PRZYGOTOWANIE OPTYMALNEGO PLANU / PLAN SZYTY NA MIARĘ

W naszej branży mawia się, że nie ma złych nieruchomości- są tylko źle przedstawione i często przeszacowane. Dla tego w KingDom NIERUCHOMOŚCI zaczynamy pracę od przygotowania optymalnego planu sprzedaży, w którym wykorzystujemy wszystkie możliwe i dostępne techniki. Dobrze zaprezentowana nieruchomość szybciej znajdzie nabywcę, a do tego będzie można za nią uzyskać wyższą cenę.

.

DOSKONAŁE PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI

W KingDom NIERUCHOMOŚCI dbamy o to, aby każda oferta prezentowała się możliwie najlepiej. Wykorzystujemy do tego zestaw specjalistycznych narzędzi przygotowujących nieruchomość do transakcji, takich jak na przykład Home Staging

.

ZDJĘCIA, KTÓRE SPRZEDAJĄ

Badania naukowe wykazały, że ponad 95% ludzi ocenia atrakcyjność nieruchomości na podstawie tego, co widzi w ogłoszeniu. Im atrakcyjniej prezentuje się oferta, tym większe zainteresowanie potencjalnych nabywców. W KingDom NIERUCHOMOŚC, kładziemy szczególny nacisk na profesjonalnie przeprowadzone sesje zdjęciowe z użyciem wszystkich dostępnych technik jak, zdjęcia HDR, spacery sferyczne, prezentacje dronem. Dbamy o to, a żeby zdjęcia eksponowały najważniejsze zalety nieruchomości. Ważną częścią dokumentacji oferty jest plan nieruchomości. Wielu sprzedawców o nim zapomina, co jest ważnym błędem

Wszystko to żeby sprzedawać jeszcze skuteczniej

TYLKO OPTYMALNE CENY/ GRUNT TO DOBRA CENA

Wbrew pozorom trudno jest wycenić nieruchomość tak, aby sprzedać ją w miarę szybko i za satysfakcjonującą kwotę. Wymaga to solidnej analizy rynkowej opartej o specjalistyczną wiedzę oraz doświadczenie. To bardzo ważne, ponieważ jeśli cena jest zbyt niska, to co prawda można sprzedać szybko, ale ze stratą. Z kolei jeśli cena jest za wysoka, to pomożemy sprzedać nieruchomość sąsiadowi. Nasi specjaliści rzetelnie wycenią Twoją nieruchomość, więc będziesz mieć pewność, że sprzedajesz ją za kwotę odzwierciedlającej jej rzeczywistą wartość.

PROFESJONALNA PROMOCJA

Marketingowy plan sprzedaży jest zestawem pomysłów i sposobów realizacji skrupulatnie zaplanowanego celu – przeprowadzenia danej transakcji nieruchomości.
Dlatego tak wielką wagę przykładamy nie tylko do samych działań, ale i do wysokości budżetu jakie na nie przeznaczamy. Tylko dobrze określony i wystarczająco duży kapitał jest w stanie zapewnić ofercie świetny wizerunek, dobrą promocję i największe dotarcie do klientów poszukujących Twojej nieruchomości.
Prowadzimy efektywny marketing, ponieważ “rozmawiamy” z rynkiem wszystkimi możliwymi kanałami: własną stroną, marketingiem w wyszukiwarkach, bazą ofert kupujących, reklamą w prasie i Internecie, dialogiem w mediach społecznościowych oraz marketingiem szeptanym.